Strava

Facebook

Video

Spřátelná skupina

Archiv

Kategorie: Články

Jak pokračují přípravy na WS100?

Jak pokračují přípravy na WS100?Jedna věc byla, se na samotné Western States dostat, druhou věcí je celou tuhle akci realizovat.

Jedna věc byla, se na samotné Western States dostat (popsáno zde), druhou věcí je celou tuhle akci realizovat. Počáteční docela slušný optimismus, vystřídala realita a od té se odrazilo i složení týmu. Lidé, kteří v něm jsou, totiž nejedou na dovolenou (jak se mnozí domnívají a kdo někdy dělal support na závodech, ví o čem mluvím) a ještě ke všemu musí počítat s tím, že si velkou část nákladů budou hradit ze svého. Proto jim upřímně moc děkuji a jsem rád, že mají tak velké srdíčko a i přes to všechno do toho se mnou jdou.

Takže vyrážíme ve složení: Luky – Metloš, Mates – Žabak, Helča – Avatar, Palo – Třináctka.

Letenky už máme rezervované a zaplacené. Ubytování a objednávku auta na přesuny, jsme nuceni nechat až na poslední chvíli, až se nám podaří alespoň trochu srovnat finanční deficit.

Víceméně teď už je jisté, že poletíme!

Moc děkuji všem, kdo přispěli (a i těm kdo se ještě rozmyslí a přispějí), ať už jsou to jednotlivci nebo firmy. Bez vás bychom to nedali! Vaše pomoc a nadšení pro věc je nedocenitelnou ukázkou solidarity. Ta pak dokáže zdánlivě tak nemožnou věc, jako je účast naší Třinecké běžecké skupiny na světovém závodě.

Palo Třináctka